Tehnička škola Bečej
Početna strana · Forum · e - učionica · e - dnevnik · e - novine · Smerovi i plan upisa · Raspored časova · Downloadi · Linkovi · Članci · Galerija · Kontakt Saturday, October 21, 2017
Navigacija
Početna strana
Forum

e - učionica
e - dnevnik
e - novine

O školi
Istorijat škole
Pe-psi služba
Nastavno osoblje
Smerovi i plan upisa
Raspored časova
Kalendar rada 2017/2018
Vanredno školovanje
Kako da ... ?

Downloadi
Linkovi
Članci
Galerija
Kontakt

Javne nabavke

TŠB/Facebook
Učenički parlament TŠB

Bezbednost na internetu
Prijava
Korisničko ime

Lozinka



Niste član?
Kliknite O V D E da bi se registrovali.

Zaboravili ste Vašu lozinku?
Zahtevajte novu O V D E .
Korisnici online
Gosti online: 2
Nema članova online

Registrovanih članova: 575
Članovi koji nisu aktivirani: 0
Najnoviji Član: NV02
Korisnici poslednji online
Sladjana01:02:16
zivojinstojsin 3 nedelja
sandracusic 5 nedelja
ZiZ0 7 nedelja
alpha15 nedelja
Viner19 nedelja
vukadinov29 nedelja
Sloba Zmaj31 nedelja
miStars33 nedelja
balaand34 nedelja
Najnoviji članci
ŠU Novi Sad 2016
Бели Двор 2016
Svečana dodela dipl...
Đaci generacije 2016
Radna akcija
Teme na forumu
Najnovije teme
Potraga za sreckom :D
Problemi sa hardvero...
PC igre
Elektrotehničar ra...
Pravila
Najpopularnije teme
Brojanje do 1000 [487]
Kaladont [272]
Nishta slichno.. [123]
Asocijacije... [105]
Pesma koju trenut... [102]
Raspored odeljenja po smenama za školsku 2017/2018. godinu
Ostalo - predmeti i sl.Prepodnevna smena - od 7,30 do 13,25 časova
I1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Razredni starešina: Kapriš Dejan
I2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Savić Olivera
I3 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Ačai Daniel
I4 - Operater mašinske obrade
Razredni starešina: Đukić Pavle
I5 - Ženski frizer/Pedikir i manikir
Razredni starešina: Arsić Nataša
I6 - Bravar - zavarivač
Razredni starešina: Kovač Norbert
III1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Razredni starešina: Tančić Jasmina
III2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Avramov Siniša
III3 - Elektrotehničar računara
Razredni starešina: Hodi Robert
III4 - Elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje
Razredni starešina: Popović Siniša
III6 - Automehaničar/Bravar
Razredni starešina: Aleksander Endre

Poslepodnevna smena - od 13,30 do 19,25 časova
II1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Razredni starešina: Biro Sanja
II2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Šimić Slađana
II3 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Varga Čaba
II4 - Elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje
Razredni starešina: Petković Danijela
II5 - Ženski frizer/Pedikir i manikir
Razredni starešina: Savić Jelena
II6 - Operater mašinske obrade
Razredni starešina: Hegediš Endre
III5 - Ženski frizer/Muški frizer
Razredni starešina: Budimlić Aniko
IV1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje + IV4 - Mašinski tehničar motornih vozila
Razredni starešina: Stari Nandor
IV2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Šimić Danijela
IV3 - Elektrotehničar računara
Razredni starešina: Komaromi Bezeg Marta
IV6 - Elektrotehničar računara
Razredni starešina: Kovačev Milorad
· Poslao/la Sladjana vreme 31.08.2017 16:30:59 256 pregleda Odštampaj
Tehnička škola Bečej © Miloš Plazačić, 2008
#
1988615 Unikatnih Poseta

Powered by PHP-Fusion v6.01.15 © 2003-2005