Raspored odeljenja po smenama za školsku 2017/2018. godinu
Poslao/la Sladjana vreme 31.08.2017 16:30:59
Raspored odeljenja po smenama za školsku 2017/2018. godinu možete videti ako kliknete na Pročitaj više.

Dati raspored važi za neparne mesece (septembar, novembar, januar, mart, maj), a u parnim mesecima (oktobar, decembar, februar, april, jun) se menja smena.
Proširene vesti
Prepodnevna smena - od 7,30 do 13,25 časova
I1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Razredni starešina: Kapriš Dejan
I2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Savić Olivera
I3 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Ačai Daniel
I4 - Operater mašinske obrade
Razredni starešina: Đukić Pavle
I5 - Ženski frizer/Pedikir i manikir
Razredni starešina: Arsić Nataša
I6 - Bravar - zavarivač
Razredni starešina: Kovač Norbert
III1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Razredni starešina: Tančić Jasmina
III2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Avramov Siniša
III3 - Elektrotehničar računara
Razredni starešina: Hodi Robert
III4 - Elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje
Razredni starešina: Popović Siniša
III6 - Automehaničar/Bravar
Razredni starešina: Aleksander Endre

Poslepodnevna smena - od 13,30 do 19,25 časova
II1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
Razredni starešina: Biro Sanja
II2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Šimić Slađana
II3 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Varga Čaba
II4 - Elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje
Razredni starešina: Petković Danijela
II5 - Ženski frizer/Pedikir i manikir
Razredni starešina: Savić Jelena
II6 - Operater mašinske obrade
Razredni starešina: Hegediš Endre
III5 - Ženski frizer/Muški frizer
Razredni starešina: Budimlić Aniko
IV1 - Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje + IV4 - Mašinski tehničar motornih vozila
Razredni starešina: Stari Nandor
IV2 - Elektrotehničar informacionih tehnologija - ogled
Razredni starešina: Šimić Danijela
IV3 - Elektrotehničar računara
Razredni starešina: Komaromi Bezeg Marta
IV6 - Elektrotehničar računara
Razredni starešina: Kovačev Milorad