Početna strana · Forum · e - učionica · e - dnevnik · e - novine · Smerovi i plan upisa · Downloadi · Linkovi · Članci · Galerija · Kontakt 21.10.2021 01:09
Navigacija
Početna strana
Forum

e - učionica
e - dnevnik
e - novine

O školi
Istorijat škole
Pe-psi služba
Nastavno osoblje
Smerovi i plan upisa
Kalendar rada 2021/2022
Vanredno školovanje
Kako da ... ?

Downloadi
Linkovi
Članci
Galerija
Kontakt

Javne nabavke

TŠB/Facebook
Učenički parlament TŠB

Bezbednost na internetu
Evropski dnevnik
Pogled u svet - 21. vek
Ekologija
Prijava
Korisničko ime

Lozinka



Niste član?
Kliknite O V D E da bi se registrovali.

Zaboravili ste Vašu lozinku?
Zahtevajte novu O V D E .
Korisnici online
Gosti online: 1
Nema članova online

Registrovanih članova: 598
Članovi koji nisu aktivirani: 0
Najnoviji Član: Sale V
Korisnici poslednji online
Sladjana09:20:29
ZiZ013 nedelja
sasa9027 nedelja
MariaDer36 nedelja
Iskra6955 nedelja
Ljubomir55 nedelja
katicapopov57 nedelja
ljiljana196961 nedelja
Sasa Tot73 nedelja
Kolundzic Zo...102 nedelja
Najnoviji članci
Beli Dvor 2019
Završna svečanost ...
Đaci generacije 2019
Konkurs za najbolju ...
Druženje sa izviđa...
Teme na forumu
Najnovije teme
Komedije
Omiljeni pevach/peva...
Fantastika
Pesma koju trenutno ...
Problemi sa hardvero...
Najpopularnije teme
Brojanje do 1000 [487]
Kaladont [272]
Nishta slichno.. [123]
Asocijacije... [105]
Pesma koju trenut... [103]
Maturski i završni ispiti

Junski rok
02.06.2021. godine od 8,00 do 12,00 časova - Prijavljivanje maturskog ispita kod odeljenjskog starešine

Maturski ispit

Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje - IV1
Vreme
Ispit
04.06.2021. u 8,30 časova
Pismeni ispit iz srpskog jezika i književnosti
Komisija: Kapriš Dejan, Medić Violeta (učionica br. 2)
Komisija: Tančić Jasmina, Tobdžić Dejan (učionica br. 9)
07.06.2021. – učionica br. 10
I grupa u 8,00 časova
II grupa u 10,30 časova
III grupa u 13,00 časova
Usmena odbrana maturskog rada
(modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija)

Komisija: Pavle Đukić, Dejan Tobdžić, Milošković Jasmina
08.06.2021. – učionica br. 10
IV grupa u 8,00 časova
V grupa u 10,30 časova
Usmena odbrana maturskog rada
(modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija)

Komisija: Pavle Đukić, Dejan Tobdžić, Milošković Jasmina
09.06.2021.
I grupa u 8,00 časova
II grupa u 11,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta
(ispitivanje mašinskih konstrukcija, konstruisanje)

Komisija: Milošković Jasmina, Pavle Đukić, Tobdžić Dejan
10.06.2021.
III grupa u 13,00 časova
IV grupa u 16,00 časova
Usmeni ispit iz izbornog predmeta
(ispitivanje mašinskih konstrukcija, konstruisanje)

Komisija: Milošković Jasmina, Pavle Đukić, Tobdžić Dejan


Elektrotehničar informacionih tehnologija - IV2
Vreme
Ispit
04.06.2021. u 8,30 časova
Pismeni ispit iz srpskog jezika i književnosti
Komisija: Slađana Đatkov Bardun, Avramov Siniša (učionica br. 12)
Komisija: Stanivuk Jovana, Obradović Sanja (učionica br. 16)
07.06.2021. – učionica br. 16
u 08,00 časova - I grupa
u 13,00 časova - II grupa
Praktični rad - Programiranje
Komisija: Šimić Slađana, Danijela Ristivojević, Eksterni član
08.06.2021. – učionica br. 16
u 08,00 časova - I grupa
u 12,00 časova - II grupa
Praktični rad - Web programiranje
Komisija: Šimić Slađana, Danijela Ristivojević, Eksterni član
09.06.2021. u 10,00 časova
Pismeni ispit - test
Komisija: Kapriš Dejan, Tomić Svetlana (učionica br. 5)
Komisija: Slađana Đatkov Bardun, Avramov Siniša (učionica br. 6)


Elektrotehničar informacionih tehnologija - IV3
Vreme
Ispit
03.06.2021. u 8,00 časova
Pismeni ispit iz mađarskog jezika i književnosti
Komisija: Komaromi Bezeg Marta, Ačai Daniel (učionica br. 9)
Komisija: Segi Henrijeta, Mandić Livia (učionica br. 16)
09.06.2021. u 10,00 časova
Pismeni ispit - test
Komisija: Mandić Livia, Mihalec Sabina (učionica br. 12)
Komisija: Pomlenji Andor, Hegediš Endre (učionica br. 13)
10.06.2021. – učionica br. 10
u 08,00 časova - I grupa
u 13,00 časova - II grupa
Praktični rad - Programiranje
Komisija: Hodi Robert, Ačai Daniel, Eksterni član
11.06.2021. – učionica br. 10
u 08,00 časova - I grupa
u 12,00 časova - II grupa
Praktični rad - Web programiranje
Komisija: Hodi Robert, Ačai Daniel, Eksterni član




02.06.2021. godine od 8,00 do 12,00 časova - Prijavljivanje završnog ispita

Završni ispit

Elektroinstalater/Elektromehaničar za termičke i rashladne uređaje - III4
Vreme
Ispit
03.06.2021. do 09.06.2021.
Izrada završnog praktičnog rada i tehničko tehnološke dokumentacije
10.06.2021.
od 13,00 časova
Usmena odbrana završnog praktičnog rada – Elektroinstalater
Komisija: Tašković Svetlana, Kovačev Milorad, Prekajski Bečei Ljubinka
11.06.2021.
od 9,00 časova
Usmena odbrana završnog praktičnog rada – Elektromehaničar za termičke i rashladne uređaje
Komisija: Tašković Svetlana, Kovačev Milorad, Tobdžić Dejan


Ženski frizer/Pedikir i manikir - III5
Vreme
Ispit
03.06.2021.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada – ženski frizer
Komisija: Jelena Komljenović, Meandžija Gordana, Nataša Arsić
03.06.2021.
od 11,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada – pedikir i manikir
Komisija: Jelena Komljenović, Zora Matković, Nataša Arsić
04.06.2021.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada – ženski frizer
Komisija: Jelena Komljenović, Meandžija Gordana, Nataša Arsić
04.06.2021.
od 11,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada – pedikir i manikir
Komisija: Jelena Komljenović, Zora Matković, Nataša Arsić


Operater mašinske obrade - III6
Vreme
Ispit
03.06.2021.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada
Komisija: Aleksander Endre, Dudvarski Saša, Arsić Nataša, Eksterni član (konvencionalne mašine)
Komisija: Horvat Nandor, Stari Nandor, Slađana Vasiljević, Eksterni član (CNC mašine)

8h – Kresanko Balind, Levai Zoltan, Almaši Tomica, Andreić Aleksandar
12h – Milom Atila, Parduc Tamaš, Bagi Edvin, Burai Dominik
16h – Vajda Čongor, Velimirov Jovan
04.06.2021.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada
Komisija: Aleksander Endre, Dudvarski Saša, Arsić Nataša, Eksterni član (konvencionalne mašine)
Komisija: Horvat Nandor, Stari Nandor, Slađana Vasiljević, Eksterni član (CNC mašine)

8h – Gergelj David, Gabor Norbert
12h – Kovač Robert, Kolar Kristian
16h – Gaudai Atila, Poljak Roland
07.06.2021.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada
Komisija: Aleksander Endre, Dudvarski Saša, Arsić Nataša, Eksterni član (konvencionalne mašine)
Komisija: Horvat Nandor, Stari Nandor, Slađana Vasiljević, Eksterni član (CNC mašine)

8h – Nađ Balaž, Pragai Viktor
12h – Toth Akoš, Urban Kristofer
16h – Šarkanj Antal, Šendula Viktor
08.06.2021.
od 8,00 časova
Izrada završnog praktičnog rada
Komisija: Aleksander Endre, Dudvarski Saša, Arsić Nataša, Eksterni član (konvencionalne mašine)
Komisija: Horvat Nandor, Stari Nandor, Slađana Vasiljević, Eksterni član (CNC mašine)

8h – Bičkei Maćaš, Boldižar Ištvan
12h – Felvinc Adrian, Soltis Zolan

2,546,205 Unikatnih Poseta

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.