ЈУНСКИ РОК 2022/2023
01.06.2023. године - Пријава матурских и завршних испита од 8 до 12 часова, по договору са одељењским старешином
IV1 ТЕХНИЧАР ЗА КОМПЈУТЕРСКО УПРАВЉАЊЕ (ЦНЦ) МАШИНА | |
---|---|
Време и место | Испит |
05.06.2023. од 8 до 11 часова учионице: 12 и 13 |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ Дежурни професори: 1. Вишковић Милена 2. Ракић Јована |
08.06.2023. 09.06.2023. време у договору са комисијом кабинет: ЦНЦ1 |
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД Комисија: 1. Саша Дудварски 2. Павле Ђукић 3. Јован Стојанов 4. Екстерни члан |
14.06.2023. од 10 до 12 часова учионице: 5 и 6 |
ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО - ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА Дежурни професори: 1. Дудаш Чаба 2. Немања Голуб 3. Наташа Арсић 4. Катарина Ђукић |
IV2 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР ИНФОРМАЦИОНИХ ТЕХНОЛОГИЈА | |
---|---|
Време и место | Испит |
05.06.2023. од 8 до 11 часова учионице: 5 и 6 |
СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ Дежурни професори: 1. Немања Голуб 2. Мандић Ливија |
06.06.2023. група 1: од 7,30 часова група 2: од 10,30 часова учионица: 16 |
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД - ВЕБ ПРОГРАМИРАЊЕ Комисија: 1. Данијела Ристивојевић 2. Слађана Шимић 3. Екстерни члан |
07.06.2023. група 1: од 7,30 часова група 2: од 11,00 часова учионица: 16 |
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД - ПРОГРАМИРАЊЕ Комисија: 1. Данијела Ристивојевић 2. Слађана Шимић 3. Екстерни члан |
08.06.2023. од 10 до 12 часова учионице: 5 и 6 |
ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО - ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА Дежурни професори: 1. Фехер Едина 2. Бранислав Николић 3. Јелена Кузмановић 4. Биљана Младеновић |
IV3 ЕЛЕКТРОТЕХНИЧАР РАЧУНАРА | |
---|---|
Време и место | Испит |
05.06.2023. од 8 до 11 часова учионица: 2 |
МАЂАРСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ Дежурни професори: 1. Ходи Роберт |
08.06.2023. група 1: од 7,30 часова група 2: од 10,30 часова учионица: 10 |
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД - А ЗАДАТАК Комисија: 1. Ходи Роберт 2. Ачаи Даниел 3. Екстерни члан |
09.06.2023. група 1: од 7,30 часова група 2: од 10,30 часова учионица: жолтов кабинет |
МАТУРСКИ ПРАКТИЧАН РАД - Б ЗАДАТАК Комисија: 1. Ходи Роберт 2. Ковач Жолт 3. Екстерни члан |
14.06.2023. од 10 до 12 часова учионица: 2 |
ТЕСТ ЗА ПРОВЕРУ СТРУЧНО - ТЕОРИЈСКИХ ЗНАЊА Дежурни професори: 1. Биљана Младеновић 2. Јанош Тополчањи |
III4 ВОЗАЧ МОТОРНИХ ВОЗИЛА | |
---|---|
Време и место | Испит |
08.06.2023. 09.06.2023. време у договору са комисијом |
ЗАВРШНИ ИСПИТ - А ЗАДАТАК Комисија: 1. Вукашин Бјелица 2. Владимир Бјелица 3. Игор Ђурић |
12.06.2023. време у договору са комисијом учионица: 13 |
ЗАВРШНИ ИСПИТ - Б ЗАДАТАК Дежурни професори: 1. Игор Ђурић 2. Хорват Атила 3. Помлењи Андор 4. Екстерни члан |
III5 ФРИЗЕР | |
---|---|
Време и место | Испит |
07.06.2023. 08.06.2023. време у договору са комисијом учионица: школски салон |
ЗАВРШНИ ИСПИТ Комисија: 1. Јелена Комљеновић 2. Гордана Меанџија 3. Секе Кларита 4. Екстерни члан |
III6 ОПЕРАТЕР МАШИНСКЕ ОБРАДЕ | |
---|---|
Време и место | Испит |
05.06.2023. од 7,30 до 15,30 часова учионице: школска радионица и ЦНЦ1 |
ЗАВРШНИ ИСПИТ Комисија на конвенционалним машинама: 1. Александер Ендре 2. Дејан Тобџић 3. Харангозо Атила 4. Екстерни члан Комисија на нумерички управљаним машинама: 1. Бранислав Николић 2. Јован Николић 3. Хорват Нандор 4. Екстерни члан |
III6 БРАВАР ЗАВАРИВАЧ | |
---|---|
Време и место | Испит |
06.06.2023. од 7,30 до 15,30 часова учионица: школска радионица 07.06.2023. од 7,30 до 11,30 часова учионица: школска радионица |
ЗАВРШНИ ИСПИТ Комисија код заваривања: 1. Александер Ендре 2. Хорват Нандор 3. Бранислав Николић 4. Екстерни члан Комисија код браварских радова: 1. Харангозо Атила 2. Јован Николић 3. Дејан Тобџић 4. Екстерни члан |